1 a 1/2 roku v márnici- 6. kyuubi rasengan (POSLEDNÍ DÍL)

16. ledna 2009 v 14:21 | Tic-Týna a Tac-Ferdi
Tak to konečně přišlo, je tu poslední díl tohodle příběhu, budu totiž psát další dva a tenhle bych asi už nestíhala...Já vím, někdo chtěl, aby to pokračovalo, ale prostě mě to už přestalo bavit...Jo, je to pravda...Ale můžete se tešit na další příběhy, protože s příběhy ještě nepřestávám...Takže, do ankety potom hlasujte, co mám psát: Jednorázovky, Série a jestli horor, dobrodružný, nebo cokoliv jiného...Prostě hlasujte...
Naruta zase zaslepila pomsta, ano, Sakura a jeho přátelé žijí. Totéž se však nedá říct o Shikamarovi, Tsunade a Jiraiyovi. A pokud teď Naruto selže, přijdou i oni o život. Ne, to nesmí. ON musí uspět.
Naruto se na zemi chvíli válel, na něco myslel. Musí nějak přijít na to jak porazit peina. Jít do něj s obyčejným Rasenganem se ukázalo být neúčinné. Každý má ale slabé místo. Kde ho ale ten zrzavej, potrhlej chlápek má?
Naruto se zvedl a opět se podíval Peinovi do tváře. Krev na své bradě opravdu měl. Ale vždyť ho nezasáhl tak proč? Naruto se tvářil všelijak, vůbec to nechápal.
"Už ti konečně došlo že vedeš ztracenou bitvu?"Usmál se Pein na Naruta. "Zničíš mi tuhle vesnici? Nevadí. Postavím si novou. Zabiješ mé poskoky? Nevadí, přijdou další. Jediné co mi ale nemůžeš udělat je zabít mě!" Zasmál se hrozivě. Naruta napadlo zkusit to po Kakashiho stylu.
"Říkal jsi něco?" Hodil nevinej pohled.
"Ty spratku!" Zařval Pein a rozběhl se proti Narutovi, již s rinenganem. "Zabiju tě tak jak jsem zabil tvého učitele!" Naruto si ale zachoval chladnou hlavu. Nebo ne? Narutovo oči se zabarvili do červena, liščí chakra začala proudit jeho chakrovým oběhem. Pein zaútočil bez rozmyšlení. Jeho taijutsu ale Naruto v pohodě vykryl.
"Podíváme se jak ti to půjde proti šesti!" usmál se pein. "kuchiyose no jutsu!" složil ruce v pečeť a kolem něho se objevilo 5 dalších osob. Každá vypadala jinak ale všechny měli rinengan.
"Jeho zbylá těla." Pomyslel si Naruto, a mírně se zašklebil. "Aspoň to budu mít teší."
"Co si o sobě myslíš ty hajzlíku!"
"Jenom 2 potřeboval na jiraiyu, co teprve v šesti proti Narutovi." Začal se strachovat kakashi. Sakura jen smutně přihlížela boji.
"Kage bunshin no jutsu." Zařval Naruto a kolem něho se objevilo 5 jeho kopií.
"Stínové klony? S těmi mě neporazíš." Zařval Pein a se všemi svými těly se rozběhnul proti Narutovi. V bariéře se zvedl hustý prachový mrak, přes který nikdo z osob sledující zápas nic neviděl. Když se prach usadil stálo Peinovo pravé a teď již poslední tělo nad tím Narutovím. Které bylo potřísněné krví.
"Blbec, kvůli němu si musím hledat nová těla." Podíval se na Naruta, poté se otočil na Sakuru. "Ty budeš první!" Ukázal na ní prstem. Sakura se ulekla a odskočila kousek od bariéry, kterou Pein zanedlouho zrušil a pomalu se ke kunoichi přibližoval.
"Jen přes mou mrtvolu." Skočil před Sakuru Sasuke.
"Na tebe jsem málem zapomněl, ty zrádče!" Chytil Pein záchvat zuřivosti a i Uchihu pod krkem.
"Neboj se, ty půjdeš hned po něm!" Řekl směrem k Sakuře. Uchiha se ve vzduchu jen marně kroutil.
"POLOŽ HO NA ZEM!" Ozval se za nim něčí hlas.
"Naruto!" vykřikla úžasem sakura. Narutovo rány se začali regenerovat díky kyuubiho síle. Nehorázně naštvaný naruto stál přímo za Peinem se zlobou v rudých očích. Pein se jen ušklíbl a položil Sasukeho na zem.
"Počkej tady, hned se vrátím." Řekl Sasukemu a otočil se na Naruta.
"Ty ještě žiješ?" Usmál se.
"Ty už dlouho nebudeš!" Řekl zlostně Naruto a začal se na něm pomalu tvořit kyuubiho plášť.
"Chceš zajít až takhle daleko? Dobře." Usmál se a začal se na něm tvořit plášť osmiocasého.
"Zaplatíš za to co jsi provedl mým přátelům!" Rozběhl se úplně pohlcený Naruto proti peinovi. A švihl po něm jedním ze svých 4 ocasů. Pein se ale uskočil.
"Tohle ti nevyjde!" Zašklebil se Pein.
"Ukončím to rychle!" Zamumlal si Naruto. "Kage bunshin no jutsu!" zařval a kolem něho se objevili další 2 klony v kyuubiho plášti. Teda alespoň to viděl Pein.
"Myslíš si že 3 na mě stačíte." Zašklebil se.
"Ale mi nejsme 3." odpověděl mu Naruto. Peina zezadu chytli další 3 klony dohromady všemi 12ti ocasy. Peinovo 3 ocasy s tím už nic nezmohly.
"Co chce sakra dělat?" Podivil se Kakashi.
"Snad né tu techniku." Ulekla se Sakura.
Naruto začal tvořit společně se klony co měl po ruce rasengan. Ten měl ale červenou barvu. Narutovi se pomalu již spálila všechna kůže na těle.
"Né naruto, prosím!" Začala řvát Sakura. Naruto jí nevnímal. Rozběhl se proti zadrženému Peinovi s obří červenou koulí v ruce.
"Chu oodama kyuubi rasengan!" Zařval a narazil obrovskou červenou točící se chakrou přímo do peina. Opět se zvedla mračna prachu a všeho možného. Na místě kde byl naposled Naruto spatřen byl jen obří kráter.
"Néééé!" Zařvala Sakura a rozběhla se k místu, kde naposledy Naruta viděla. V jámě nebyl, ležel úplně bez kůže asi o 50 metrů dál. Sakura začala s první pomocí. I přes její a kyuubiho léčivou sílu to vypadalo beznadějně. Neměl už vůbec žádnou chakru, kyuubi byl taky na pokraji svých možností a sakura bez vybavení Medika taky moc nesvedla.
"Jak to s ním vypadá?" Zeptal se starostlivě Sasuke, když doběhl společně s Kakashim za Sakurou.
"Blbě." Vyhrkli dívce slzy z očí.
"Dokázal to." Ohlédl se Kakashi za sebe. "Zdemoloval vesnici a zabil Peina."
"Přežije to?" Podíval se Sasuke na úplně spálené Narutovo tělo, které se jen pomalu regenerovalo i za přispění Sakuřiny léčivé síly.
"Já…já nevím. Životní funkce jsou na minimu. Je úplně vysíleném…" Pokračovala dívka v ošetřování a pláči. Její slzy dopadali na Narutovo červené tělo. Všechny se vpili do jeho masa a na jejich místě se objevovala nová kůže. Toho si ale Sakura nevšimla.
"Naruto…" Zavřela dívka na chvíli oči a když je otevřela nemohla jim uvěřit. Naruto měl zas všechnu svou kůži. (zázrak z vůle boží ? pro ty více zažrané. Zázrak z vůle jashinovo? )
"Kyuubi?" Podivil se Sasuke s vyvalenými bulvami.
"Asi." Podotkl Kakashi a když zjistil že bude Naruto v pohodě otevřel si knížku.
"To bude dobrý Sakuro…" Vydal ze sebe naruto. Sakura ho radostně objala. Kakashi ho vzal na záda a vyrazili směrem zbořená konoha. Kde již propukli přípravy na obnovu vesnice.
Asi rok poté co Naruto spasil svět od Peinovo nadvlády, se za přispění jeho a kyuubiho síly na místě kde kdysi Konoha stála objevila nová. Tým 7 a další co přežili Peinovo impérium se do vesnice nastěhovali a pomalu se začala obnovovat krajina a ráz přírody. Naruto si vzal konečně Sakuru a měli spolu malého blonďatého chlapečka. Sasuke obnovil (nevím s kým, asi s Karin) klan uchiha. Za několik generací po této události by jste nepoznali že se vůbec něco takového stalo. Všechno se vrátilo do starých kolejí. Naruto jakožto 6 hokage dokázal za svou éru obnovit vesnici a ochránit jí před každým nebezpečím, které si našlo cestu kolem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Majda-SB Majda-SB | Web | 16. ledna 2009 v 15:13 | Reagovat

uf,jsme rada,ze to dobre dopadlo.uz jsém myslela,ze nam naruto umre:D jinak-fakt skvela povidka,moc pekne napsany.clovek se do toho uplne vzil.bylo to presne jako kdybych to videla nakresleny:)

2 fake watches for sale fake watches for sale | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 4:31 | Reagovat

Howdy. Crucial career. I does not expect this over a Wednesday. This can be a wonderful account. Presents Many thanks!
http://www.palewatches.com

3 patek philippe imitation patek philippe imitation | E-mail | Web | 15. ledna 2013 v 7:51 | Reagovat

Once I am trying to get slim, I have a govern: If I can disk as a result of somewhere, I dont eat their fruit. However, if I am placing on measurement, and performing a good ol dirty bulk, deliver it on! I want the main, nastiest burger they got!
http://www.palewatches.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama