Příběhy

Soutěž v líbání

16. března 2009 v 12:56 | Jeden z nás→ LitTlle BeSth Mrs.No O/_\O
V ulicích Konohy byl neobvykle velký ruch na to, že už bylo dvaadvacet hodin pryč… Centrem hluku byl koncertní sál, ve kterém byla narvaná snad celá vesnice, někteří z Písečné, dokonce i Orochimaru, jeho "milovaní poskoci", a Akatsuki. Důvod byl jen jeden - již od léta 2008 se mluvilo o tom, že se ve velmi brzké době bude konat něco velmi nevšedního. Nikdo, s výjimkou Hokage, která se pro tuto akci rozhodla a jejich pomocníků - objednaných specialistů, kteří to celé připravovali, o tom nevěděl.
Nu vraťme se zpět k hlavnímu ději. Když se tedy všichni návštěvníci, i když se značnými obtížemi, naskládali do sálu, Godaime vyhlédla zpoza opony a ukázala zvednutý palec směrem k již zmiňovaným "expertům".

,,Dívčí válka" aneb pohádka na dobrou noc

13. března 2009 v 15:08 | Jeden z nás→ LitTlle BeSth Mrs.No O/_\O
"Tak bando," usmál se Kakashi," tohle je důležitá mise, tak už běžte na kutě, ať v ní zítra můžeme pokračovat.
"A co pohádka na dobrou noc?" zaškemral dětinsky Naruto. Sasuke na něj koukl nevěřícným pohledem, ale Sakura neváhala a také se přidala : "Ano, senseii, řekněte nám nějakou krásnou pohádku !" Kakashi se přemýšlivě podrbal na hlavě, ale potom se zaculil : "Tak dobře, ale jen jednu."
"Juchůůů," zavýskl Naruto a přisedl si blíž ohni, který spolu s hvězdným nebem vytvářel nádhernou a dokonalou atmosféru.
"Takže," začal Kakashi, "za devatero horami a devatero lesy žil dřevorubec se svou ženou a zároveň macechou jeho dvou dětí, Jeníčka a Mařenky. Bohužel ale neměli dost peněz, a protože macecha byla zlá a své nevlastní děti neměla ráda, poručila svému muži, aby vzal děti do lesa a nechal je tam.
"Ehm...senseii ?" přerušila vyprávění Sakura, "když mě se ta pohádka nelíbí, " ošívala se nespokojeně.
"Jémine, tak dobrá." povzdechl si Kakashi a začal nanovo : "Byl jednou jeden král a královna a těm se jednoho dne narodila překrásná princezna."
"Princezna," zaúpěl Naruto, "jen to ne !"
"Tss... tak jinou... "Za sedmero horami a sedmero řekami bylo jedno království a..."
"Měli tam taky ramen ?," zajímal se Naruto.
"Ne, žádný ramen," odsekl Kakashi.
"Tak to mě to pak nezajímá, " založil si ruce.
"A víte co ? Na pohádky vám prdím," rozhodl se rázně Kakashi. "Povím vám úplně jiný příběh !"
Sasuke se se zájmem otočil na druhý bok obličejem směrem k ohni a napjatě poslouchal.
"To, o čem Vám budu vyprávět, je Dívčí válka. Ale pozor ! Tohle je jediná pravdivá verze, tak pozorně poslouchejte !" Když těmito slovy upoutal jejich pozornost, spokojeně začal vyprávět...


Kdysi v dávných dobách, kdy ještě koně jezdili na beznín a záchody požíraly lidi, vládl 3. Hokage a zdálo se, že Listová vesnice se má dobře. Ovšem jenom zdálo. Ve skutečnosti se tu řešilo závažné dilema. Lépe řečeno, ženy řešily dilema. Od toho, co 3.Hokage "usedl na trůn", ženy a dívky se měly zle. Byl totiž vydán zákon,který zakazoval, aby kdokoliv ženského pohlaví založil či vlastnil jakoukoli firmu, nebo jen malou pobočku. Hokage ovšem netušil, jaká vznikne vzpoura, ani že v jeho vesnici právě jedna velmi rázná dívka v nepopsatelném rozhořčení praštila s novinami o stůl.
"Jaká drzost ," rozčilovala se. "Tak to nenechám v žádném případě!"
Byla to velmi krásná dívka. Měla dlouhé blond vlasy stažené do dvou culíků, hnědé pronikavé oči a velké ... ehm... no prostě byla celá krásná. Jmenovala se Tsunade. Článek v novinách o nesmyslném zákonu ji velmi rozzuřil. Obzvášť proto, že se chystala rozjet vlastní firmu na gumové kačenky, jedinou v celé zemi. Tak Tsunade oslovila několik dívek, aby jí přijeli pomoci v boji proti diskriminaci žen. Hinatu, Ino, Tenten, Temari, Tayuyu a Kin. Když dorazily, všechny se sesedly a Tsunade před ně na stůl hodila noviny.
"Dívky, pozvala jsem Vás kvůli tomuhle !" Hinata chytla noviny tak opatrně, jako kdyby jí snad mohly urvat ruce a upřela oči na článek.
"To snad ne! Skupina ´´Zpívající ančovičky´´ prorazila až do Evropy ! A záchod sežral další dva lidi."
"Kde je Evropa ?" zajímala se Ino.
"Nee," plácla se Tsunade do čela, "myslím titulní stranu !" Tenten vzala Hinatě z ruky noviny, otočila je a začala číst nahlas. Dívky hltaly ten strašný článek a když Tenten dočetla, byly rozčílené jako nikdy. Tsunade je obeznámila se svým plánem, načež všechny daly ruce k dílu a postavily si hrad Kachnín, kde se zdokonalovaly a připravovaly na boj proti mužské rase, současné diskriminaci žen a proti Hokagemu. Když se muži dozvěděli, co dívky chystají, smáli se, jako kdyby někomu z nich právě vylezla z p*dele opice. Smích je však přešel, když z Kachnínu vyletělo několik výbušných lístků a zničilo stánek, kde byla ochutnávka saké značky Duff zdarma.
"Teď jsem se fakt nas*al," hulákal histericky jeden člen ANBU. "Chtějí válku, mají ji mít." Po těchto slovech se s několika muži vrhli na Kachnín. Dívky však rychle odrazily jejich útok a všechny do jednoho zabily. Když se tato strašná zpráva donesla k Hokagemu, nalil do svého koně benzín a vyjel - směr Kachnín. Před hradem sesedl z koně a "cinknul" dole na zvonek, načež se vevnitř pevnosti rozehrála monofonní verze soundtracku z Titaniku.
"Jé, někdo zvoní," rozeběhla se Temari spěšně ke dveřím.
"Ty hloupá,"zastavila ji Tsunade a oparně se podívala z okna věže, třímajíc několik kunaiů. Když spatřila Hokageho, na tvář se jí vloudil šibalský úsměv.
"Vzdejte se. Nemáte šanci," křičel Hokage.
"Cožeeeee?"
"Že se máte vzdát," volal hlasitěji.
"Nikdy !"
"Coo ?"
"Říkám, že NIKDY," trvala si na svém "vraťte ženám jejich práva na podnikání."
"NIKDY,"zopakoval Tsunadina slova,nasedl na svého koně a odjel.
"Co si myslí,dědek jeden," rozzlobila se Tsunade.
"Co říkal ?,"zajímala se Ino.
"Sice jsem ho moc neslyšela, ale že prý se máme vzdát."
"Tsss, to tak."
Zatím se dařilo podle plánu. Kachnín úspěšně odolával útokům a všichni, jenž na něj zaútočili padli s dívkami v boji. Ony také občas pozvaly muže na domácí ramen a zlákaly je tak na Kachnín, kde je probodaly skrz na skrz kunaiem, nebo brutálně umlátili pánvičkami. Jedna krásná lest za druhou. Byly si jisté, že dřív nebo později Hokage obměkčí.
Mezitím v Orochimarově sídle :
"Kabuto ? Roztrhla se mi ve vaně moje gumová kačenka. Nemáme jinou ?"
"Žádnou kačenku nemáme, Orochimaru-sama."
"To byla moje oblíbená,"smutnil.
"Koupím jinou,"snažil se ho Kabuto utěšit.
"Tohle už se neprodává," vzklykal Orochimaru.
"Ale já slyšel, že Tsunade chce už brzo rozjet firmu právě na gumové kačenky..."
"Fakt ? Grrrr, ten Hokage..!"
"Hokage ?"
"Vydal nový zákon, který jí to nedovolí...Kabuto, připrav se na cestu. Za 30 minut vyrážíme!"
Zpět k našim hrdinkám:
Tsunade s dívkami zrovna vymýšlela další geniální plán, jak se zbavit stovky vojáků a členů ANBU, když se rozezněl monofonní soundtrack z Titaniku po celém hradu - tedy zvonek. Tayuya vykoukla opatrně z okna na věži a jako vždy,pro jistotu třímala několik kunaiů. Viděla, jak jeden z Hokageho mužů položil před dveře něco jako dopis, nasedl na koně a snažil se co nejrychleji odjet.
"Ha,tady to máš ty kre*éne,"a hodila po něm kunai.
"Juchů,zásah," zaradovala se, když spatřila svůj kunai v jeho rameni.
"Kats,"uvolnila výbušné lístky okolo hradu, pro případ, že by tam někde byli vojáci a šla dolů pro dopis.
Když se ujistila, že to není žádná *bouch bác-pastička*, otevřela ho a pobaveně četla.
Poté s dopisem došla do místnosti, kde dívky prováděly poslední úpravy finálního plánu.
"Tak prej jestli nepřestanem vyhlazovat tu jeho armádu, zaútočí na Kachnín a všechny nás zabije." Tsunade to obzvášť rozesmálo.
"To má bejt výhružka? Dědek starej. Jako by se o to do těď nesnažil,"
"He, ten se bude divit. Zejtra provedem náš plán a bude po všem,"zaradovala se Hinata.
Následující den byl také rozhodující den. Armáda Hokageho se zbrojila, zatímco ten seděl se sevřenýma půlkama a klepal se strachy. Zato dívky byly plné seběvědomí, dokonce se i těšily. Když se před Kachnínem shromáždili Hokageho muži, každá měla u sebe dost kunaiů, skurikenů i výbušných lístků.
"Poslední šance se vzdát," oznamoval jeden člen ANBU, ale navzdory tomu, co řekl zaujal bojovou pozici.
"My se nikdy nevzdáme, " stála si za svým Tsunade.
"ZA BOJ PROTI DISKRIMINACI,"zvedla Kin svůj kunai hrdě k nebi, načež ostatní dívky udělaly to samé.
"ZA KAČENKY," zvolala originálně Tsunade.
Seskočily z hradeb a šly se hrdinsky být. Ovšem jejich účelem nebylo zmasakrovat každého muže, jenž jim padne pod ránu. Pouze si pomocí kunaiů "brutálně" prorážely cestu PŘÍMO K HOKAGEMU. Když se konečně pronásledované "probily" až bráně Sarutobiho sídla, zlikvidovaly stráž, přeskočily zdi a ....
"Orochimaru ?" udiveně vyjekla Tsunade a dívky zíraly, pusy dokořán.
Černovlasý muž vyplázl svůj dlouhý jazyk na mrtvolu Hokageho.
"A máš to, dědku. Teď už si tak drsnej nepřipadáš." Teprve pak obrátil své oči k Tsunade.
"Jsem rád, že tě vidím,"překvapivě přátelsky ji přivítal. Blondýnka stále vyděšeně stála a zírala na Orochimara a na mrtvolu ležící mu u nohou.
"On..ty..TYS HO ZABIL ?" vylezlo z ní nakonec.
"Nas*al mě,"pokrčil ramena.
"Jak jako nas*al," málem se Tsunade zhroutila, "MY ho chtěly zabít. MY měly motivaci !"
"Já taky !"
"Gumová kačenka je kaput," vložil se do rozhovoru Kabuto.
"Počkat...kačenka ?" nechápala Tsunade.
"Ty chceš rozjet firmu na gumový kačenky, ne ? Tak se dej do toho. Sarutobi chcípl."
"Ale jaký jsi právě TY měl důvod ho zabít?"
"Chtěl sem ti pomoct,"zamrkal Orochimaru.
"Není v tom nějaká úchylárna ?"
"Neeeeeeee...!"
A tak zemřel 3. Hokage... Našlo se sice nějaké mladé nadějné pako namísto něj, ale druhý den ve funkci umřel a vesnice zvolila Hokagem překvapivě Tsunade. Jednak prý, že se prokázala jako nesmírně silná, chytrá a odvážná žena, ale také se jí báli, jen to nikdo neříkal nahlas. Hinata, Ino, Tenten, Temari, Tayuya a Kin se staly Tsunadinými rádkyněmi a zároveň to byly ty nejlepší a nejváženější kunoichi v celé zemi. Tsunade, nová hlava vesnice si konečně založila firmu na gumové kačenky a rozjela podnikání ve velkém. A Orochimaru ? Ten byl konečně šťastný. Od Tsunade dostal ve speciálním dárkovém balení nespočet gumových kačenek.

1 a 1/2 roku v márnici- 6. Kiuubi rasengan

5. února 2009 v 18:28 | Jeden z nás→♪Mrs.No♪
Naruta zase zaslepila pomsta, ano, Sakura a jeho přátelé žijí. Totéž se však nedá říct o Shikamarovi, Tsunade a Jiraiyovi. A pokud teď Naruto selže, přijdou i oni o život. Ne, to nesmí. ON musí uspět.
Naruto se na zemi chvíli válel, na něco myslel. Musí nějak přijít na to jak porazit peina. Jít do něj s obyčejným Rasenganem se ukázalo být neúčinné. Každý má ale slabé místo. Kde ho ale ten zrzavej, potrhlej chlápek má?
Naruto se zvedl a opět se podíval Peinovi do tváře. Krev na své bradě opravdu měl. Ale vždyť ho nezasáhl tak proč? Naruto se tvářil všelijak, vůbec to nechápal.
"Už ti konečně došlo že vedeš ztracenou bitvu?"Usmál se Pein na Naruta. "Zničíš mi tuhle vesnici? Nevadí. Postavím si novou. Zabiješ mé poskoky? Nevadí, přijdou další. Jediné co mi ale nemůžeš udělat je zabít mě!" Zasmál se hrozivě. Naruta napadlo zkusit to po Kakashiho stylu.
"Říkal jsi něco?" Hodil nevinej pohled.

1 a 1/2 roku v márnici- 5. Boj začíná

5. února 2009 v 18:26 | Jeden z nás→♪Mrs.No♪
"Sasuke!" Zařval šťastně Naruto a konečně si vytáhl Kunai ze břicha. Nikdy by nečekal že Uchihu tak rád uvidí.
"Zrádce!" Zařval Kisame
"Co tady děláš?" Podivil se Naruto.
"Zachraňuji tě, padavko." Usmál se Sasuke, Naruto by nevěřil že něco takového tak rád uslyší.
"Nevadí sejmem je oba!" Zařval Zetsu a skočil po Narutovi po hlavě, ten ale stihnul uhnout a tak se Zetsu místo do jehlo hlavy zakousl do té Kisameho.
"Fuj, nemam rád file." Vyplivnula masožravá kytička hlavu padlého spolubojovníka.
"Na tohle nemám čas!" Řekl Naruto.
"Jdi já to tady s nimi vyřídím." Hodil Sasuke cool pohled.
"Ty, to sotva." Ušklíbla se Konan.
"Díky Sasuke."

1 a 1/2 roku v márnici- 4. zrada

5. února 2009 v 18:25 | Jeden z nás→♪Mrs.No♪
Všichni kolem Naruta začali dělat pečetě. Všichni až na Sasukeho, ten se jen přitrouble usmíval. Všechna jejich silná jutsu se na blonďáka řítila.
"Měl jsem dojít až sem? Byl tohle můj osud? Osud, to vždycky říkal Neji, a teď…teď je mrtvje." Naruto se zadíval na Sasukeho, něco měl za lubem. Víc nestihl. Všechna jutsu se do něho zaryla.
"Snad měl dost času…" Pomyslel si. Ozvala se ohromná rána. *pooof*
Na místě kde stál Naruto byl jen obrovský kráter.
"Kde je." Divil se Deidara.
"Jak jsem si myslel." Bleskl Sasukemu hlavou a nepřestal se dál pitomě usmívat.
"Proč si taky nezaútočil?" Vrhla se na něho blue.

1 a 1/2 roku v márnici- 3. Blázen?

5. února 2009 v 18:21 | Jeden z nás→♪Mrs.No♪
Naruto se na*raný vrátil do své budky, která i po těch 10ti dnech stále stála. Usadil se opět do rohu dřevěné chatrče a seděl tam 2 dny. V těch se snažil vzpomenout, co se stalo před tím, než usnul. Stále měl okno. Jediná vzpomínka, která se mu vracela, byla jak žádá Sakuru o ruku. Celý 2 dny probrečel. Musí něco udělat, musí zachránit tu dívku, musí se pro ní a pro blaho Konohy obětovat! Musí pomstít svojí vesnici a co je hlavní, musí zabít Peina. Člověka, který mu nejdříve zabil učitele a poté pokosil vesnici. Člověka, co má na krku vraždu jeho kamarádů, sousedů a nebo jen neznámých lidí z Konohy. Těch, co chtěl ochraňovat. Ty, co mu měli říkat hokage. Ten hajzl mu zkazil sen, ale naděje stále žije. Pokud to bude potřeba, je odhodlaný vypustit zlo, které v něm trčí, jen pro pomstu! Zlé vlastnosti v něm začali převažovat. Chuť po pomstě ho začala pohlcovat. Dokáže pomstít Konohu i bez toho debila Sasukeho, který ho nejednou zradil! Musí to udělat, pro ní!

1 a 1/2 roku v márnici- 2. Plán

5. února 2009 v 18:20 | Jeden z nás→♪Mrs.No♪
To musí být konoha." Zůstali mu jen oči pro pláč. "Co se sakra stalo!" Řval si v duchu v hlavě. "Co budu dělat." Složil se na kolena a bylo mu do breku.
Nyní úplně chápal Sasukeho pocity, když byl rod vyvražděn jemu. Ale tady nešlo jen o jeden klan, šlo o jeho vesnici, Konohu! Z jeho vesnice zbyly jen trosky. Brečel s hlavou svěšenou a hleděl do země. "Sakuro…" Zasténal.

1 a 1/2 roku v márnici- 1. Probuzení

5. února 2009 v 18:19 | Jeden z nás→♪Mrs.No♪
S bolestí celého těla přicházel pomalu k sobě. Nevěděl kde je ani co tam dělá. Měl dokonce i ztrátu paměti, toho co se stalo než usnul. Jméno si pamatoval.
"Naruto." Zašeptal a ohlížel se kolem sebe. Nic moc ale neviděl, byla tma a to na čem ležel bylo docela studený. Jen malým okýnkem nahoře u stropu, do místnosti vnikalo světlo. Dlouho nečekal a zvedl se z nepohodlného něčeho na čem ležel, když se zvednul zjistil že je úplně nahý a že má na sobě plno jizev. Nějakou dobu štrachal kolem sebe, až konečně našel světlo. Světlo se rozsvítilo a jeho začali bolet oči, už dlouho je nepoužíval.

Kaeri→4. Návrat

2. února 2009 v 6:09 | Jeden z nás→♪Mrs.No♪
Jsou tam smajly, který nejdou vidět, ale já je tam prostě musim mít... Komentíky...

"A jsme doma." Usmál se Kashiho, když prošel bránou vesnice.
"Nepřeháníte to s tou radostí sensei?" Podívala se na něho Niki udiveně.
"Tys nikdy neměla misi, co by trvala 3roky."
"Ne, čirou náhodou mi takovou dobu trval trénink."
"Teď by sme asi měli zajít za tvými rodiči."
"Slíbil jste mi rámen!" Podívala se Niki na Kashiho ukřivděně.
"Heh…no…víš…"
"To nezamluvíte."
"Z toho se asi nevykecam."
"Ne." Řekla Niki a už senseie táhla do Ichiraku ramen.
"Co teď sensei?" Zeptal se Anshin Itai, když prošli bránou konohy. (Konoha nemá jen 1 bránu Smiling )
"Teď si zajdu domů." Usmála se žena.
"Ale, neměli by jsme zajít za hokage?" Podivil se chlapec.
"Času dost."
"Dobře, tak já si zajdu taky."
"Ve 3 před budovou hokage jasný!"
"Jasně, Itai sensei."
Mikon prošla též bránou Smiling bez rozmyšlení se vydala do budovy hokage. Lide se na ní cestou ohlíželi, nikdo jí nepoznal. Několik lidí dokonce začalo vytahovat česnek. (Až uvidíte obrázek tak možná pochopíte Laughing out loud )
"Ťuky,Ťuk."
"Dále." Přikývla Sakura a dveře se rozrazili.
"Ahoj lásko." Usmál se Naruto.
"Proč klepáš?" Podivila se zrovna papírující hokage.
"Sem si to chtěl taky zkusit." Ušklíbl se blonďák. Náhle se za ním ozval něčí hlas.
"Můžu dál?"
"Jistě, co si přeješ?" Zeptala se Sakura, Naruto osobu jen pozoroval.
"Nemam rád přízraky!" Pomyslel si a po těle mu přejel mráz.
" Ráda vás vidím, Naruto-sensei, a vás taky Sakuro-sama." Usmála se dívka a předala Sakuře papír. Žena se na chvíli začetla a pak se usmála.
"Ani sem tě nepoznala, Mikon."
"M…m…mikon." Vykoktal Naruto a hleděl dívce na zuby.
"Dneska jsou to 3 roky." Usmála se de dívka.
"A jak to šlo?"
"Dobře, výcvikem jsem i přes menší potíže prošla." Řekla dívka a vytáhla masku oinina se znakem konohy.
"To jsem ráda."
"Počkat, 3 roky? To znamená že se dneska vrátí i Niki s Anshinem." Vyhrkl Naruto.
"Sakra, doufám že nepůjde domů." Vykřikla Sakura. Mikon jen nechápavě pozorovala obě osoby.
"Heh, omluvte mě dámy, úklid volá." Zmizel Naruto z kanceláře.
"Ráda jsem vás viděla, teď se půjdu projít po Konoze, chci si to tady prohlídnout."
"Dobře, zatím ahoj." Rozloučili se obě dívky a Mikon se vypařila. Ve dveřích budovy se mihla kolem Niki s Kashihoem.
Oba do místnosti napochodovaly bez klepání. Sakura na ně jen udiveně hleděla.
"Ahoj mami." Vlítla k Sakuře Niki a objala jí kolem krku.
"Niki, tebe sem taky nepoznala." Usmála se Sakura.
"Taky?"
"Jo před chvíli tu byla Mikon.
"Aha."
"A jak to šlo?" Zajímala se hoklage a podívala se na Kashiho.
"Dobře, manipulaci zvládá dobře a jutsu se taky učila rychle." Usmál se.
"A chování?"
"Hele tak si tady o mě povídejte, na to mě nepotřebujete, já se du podívat domu.
"Počkej!" Zarazila jí Sakura. "Snad už má uklizeno." Pomyslela si.
"Nechceš si nejdřív zajít na ramen."
"Tam už jsem byla." Jonin se zašklebil.
"Ok."
"Potřebujete k tomu komentář?"
"Ani ne."
Zachvíli se ve dveřích opět objevil Naruto, podíval se na Kashiho a řekl.
"Ta blondýna co kolem mě prolítla byla Niki?"
"Jo." Odpověděla Sakura.
"Hele Kashiho, můžeš nás tady nechat o samotě, přijď tak za hodinu."
"OK, Naruto-sama." Řekl a opustil místnost.
Anshin na Itai čekal ještě půl hodiny po třetí, pak už ho to ale nebavilo a šel do kanceláře sám. Dveře byli zavřený. Zťukal tedy a zpoza dveří se ozvalo.
"Sakra! Měl nám dát ještě 10minut!" Naruto
"Nezdržuj a oblíkej se!" Sakura
Asi za 5minut nahoru dorazila Itai a divila se proč Anshin stojí u zavřených dveří.
"Jestli jsem to dobře pochopil, tak se oblíkaj."
"Cože?" Objevil se na její tváře vysmátej výraz.
"Dále." Ozvalo se a dvojice vstoupila do místnosti.
"Ty si asi Anshin že." Řekl Naruto.
"Nečekal jsem že mě poznáte hokage-sama." Odpověděl. Itai tak tak držela smích.
"Nepoznal bych, kdyby tu před tebou nebyla moje dcera a Mikon." Usmál se Naruto.
"Už jsou zpět?"
"Tak běž, myslím že všechno co potřebujem vědět nám poví Itai."
Anshin s úsměvem opustil místnost. Za chvíli však přišel Kishiho.
"Doufám že neruším." Usmál se.
"Ne pojď dál." Odpověděla mu Sakura.
"Dneska je tu nějak rušno." Pomyslel si Naruto.
"Takže Itai, jak to vypadá s Anshinem." Všichni tři na ženu pohlédly.
"Kuriogan ovládá dobře, i se svou rychlostí jsem měla co dělat a stejně jsem mu nestačila." Usmála se.
"A jutsu?" :n:
"Katon: Goukakyuu no Jutsu, Katon: Karyuu-Endan a Katon: Housenka no Jutsu."
"3 jutsu, 3 roky, heh." Ušklíbl se Naruto.
"A náznak nějaké jiné podstaty?"
"Prozatím ne."
"A co Niki?" Podívali se všichni na Kashiho.
"Mizu Bunshin no Jutsu, Suiton: Mizu rappa a Mizu Shuriken."
"Eh, taky 3."
"Kashiho, to skleněný oko jsi neměl když jsi odcházel ne?" Řekla Sakura a všichni 3 koukli na jeho oko."
"Ne." Usmál se. "To jsem Niki učil házet vodním shurikenem."
"Ou." Cekla Itai.
"To se to nedalo vykrýt?" Podivil se Naruto.
"Asi dalo, tedy kdybych to čekal, já jsem stál za ní." Ušklíbl se.
"Aha, no ráda vidím pokrok. Asi bych vám měla oznámit že se oba budete účastnit na vedení týmu 13."
"Cože?" Vyhrkli oba.
"Usoudili jsme že 1 osoba na ně prostě nestačí." Ušklíbla se Sakura.
"S tímhle baka mam vést tým?" Ukázala Itai na vedle stojícího Kashiho.
"Ani náhodou, s ní ne!"
"Už jsem řekla!"
Oba dva odešli z kanceláře, naštvaní, ale co mohly dělat?
Všechny 3 děcka se procházeli po konoze. Jednou se potkat museli Smiling . Stalo se to v parku. Všichni 3 šli po jiném chodníku, ten však směřoval na křižovatku, kde se střetával se zbylýma dvěma Smiling . Všichni 3 na křižovatku dorazili ve stejnou dobu a zarazili se. Koukali na sebe trochu nevěřícně, nikdo nevěděl co má říct.
"Anshine?Mikon?"
"Niki,Anshine?"
"Mikon?Niki?"
"Ráda vás vidím lidi!" zařvala Niki. Nikdo se asi nejdřív nehnul, protože neznal reakci toho druhého. Teď už ale bylo po tajemnu Smiling Mikon s Asnhinem se rozesmáli. Všichni byli rádi že se vidí. Za chvíli se za nimi objevila Itai s Kashihoem.
"Tak jste se konečně potkali." Usmála se.
"Děcka, máme misi." Přidal se Kashiho.
"Kdo to je?" Koukala na oba Mikon vyděšeně.
"Tohle je Itai, byla muj sensei po dobu co jsem nebyl ve vesnici. Má ohnivou a bleskovou podstatu. Patřila k Anbu, její 22." Ukázal Anshin na Itai. "Kdo je tohle ale nevím." Ukázal na Kashiho.
"To byl na ty 3 roky zase můj sensei." Usmála se Niki . "Jmenuje se Kashiho , má ohnivou a vodní podstatu a je dost otravnej." Ušklíbla se.
"Jestli ti to nevadí, stojím vedle tebe." Probodl jí pohledem.
"Hele, nechte toho vy dva." Okřikla je Itai. "Musíme do kanceláře hokage!"
 
 

Reklama